Наша група

Дитсадок - веселий дім

Тут робота є усім.

Тут майструють, тут будують,

Лисові хвоста малюють.

З пластиліну ліплять вовка,

Швидко шиють нитка й голка.

А тому батьки і мами,

І сестрички із братами,

І бабусі, й дідусі - 

Дитсадочок люблять всі!

 

   В ІІ молодшій групі чергування по їдальні починається з другого півріччя. Діти одержують інформацію та знання про правила чергування, виконання черговими своїх обов`язків, закріплюють навички послідовності розкладання столових приборів.

  23 січня в молодшій групі "Веселий півник" пройшло заняття-розвага "Подорож у Країну Здоров`я". Малята подорожували по чарівній стежині (масажній тропі), потрапивши у чарівниій ліс, де зустріли кольорові Олівці, за допомогою яких зробили гімнастику для очей.   

   У Країні Здоров`я діти  масажували долоньки горіхами та каштанами, робили дихальну гімнастику, займались з масажними рукавицями.

  Весело та цікаво пройшла подорож, а головне - корисно для здоров`я!

От батьків наших дарунок

для веселих забавлянок!

  В нашому садочку створені умови для забезпечення здорового способу життя, емоційного благополуччя дітей. Ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи забезпечується комплексним застосуванням різних способів фізичного виховання, зокрема, купання в басейні.

      Заняття з аплікації на тему "Осіннє дерево".

 

     Діти із задоволенням на захопленням взялися до роботи. Наклеювали різнокольорові листочки, створювали своє осіннє дерево.

       Разом у нас вийшов чудовий осінній ліс!

   Протягом тижня в групі «Веселий півник» проводились заходи, присвячені Дню дошкільнят. Діти складали маленькі сюжетні розповіді по картинках на тему «Розкажи про дитячий садок». Із задоволенням відгадували загадки про професії, грали в ігри «Комплімент вихователям», «Дай оцінку вчинку», «Що ми робимо в садочку?». Спостерігали за роботою помічника вихователя, двірника. Читали вірші «Дитячий сад» Д.Сухарева, «Вихователь» І.Гуріной. Поділилися враженнями на тему «Мій найкращий день в дитячому садку». Брали участь разом з батьками в тематичній виставці «Мій улюблений дитячий садок!».