Наша група

  В нашому садочку створені умови для забезпечення здорового способу життя, емоційного благополуччя дітей. Ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи забезпечується комплексним застосуванням різних способів фізичного виховання, зокрема, купання в басейні.

От батьків наших подарок

для веселих забавлянок!

     Сьогодні у групі проходило заняття з аплікації на тему "Осіннє дерево". Діти із задоволенням на захопленням взялися до роботи. Наклеювали різнокольорові листочки, створювали своє осіннє дерево.

       Разом у нас вийшов чудовий осінній ліс!

   Протягом тижня в групі «Веселий півник» проводились заходи, присвячені Дню дошкільнят. Діти складали маленькі сюжетні розповіді по картинках на тему «Розкажи про дитячий садок». Із задоволенням відгадували загадки про професії, грали в ігри «Комплімент вихователям», «Дай оцінку вчинку», «Що ми робимо в садочку?». Спостерігали за роботою помічника вихователя, двірника. Читали вірші «Дитячий сад» Д.Сухарева, «Вихователь» І.Гуріной. Поділилися враженнями на тему «Мій найкращий день в дитячому садку». Брали участь разом з батьками в тематичній виставці «Мій улюблений дитячий садок!».