Наша група

Вас вітає група "Пташечка"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователь

Висоцька Алла Олександрівна

      В групі "Пташечка" пройшла "Піжамна розвага". Діти познайомилися з європейськими традиціями відпочинку.

     На час пригоди малята перетворились у "піжаміків", в гості до яких завітали Фея Добрих снів та Фея Несплюха. Діти водили хороводи з казковими героями, змагались, відгадували загадки.

     Під час розваги пройшов показ піжам.Свято пройшло весело й цікаво!

     Сьогодні, 30 листопада, діти групи "Пташечка" мандрували на казковому килимі-літаку по різнокольоровим порам року.

  Дошколята формували уявлення про навколішній світ та взаємозв`язки у природі. Діти виконували завдання, грали в ігри. Їх враження були неповторно-яскравими від мандрівки.

   В нашому садочку створені умови для забезпечення здорового способу життя, емоційного благополуччя дітей. Ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи забезпечується комплексним застосуванням різних способів фізичного виховання, зокрема, купання в басейні.

Ці чудові іграшки нам батьки придбали,

Щоб у нашому садочку діти з ними грали!

     В дошкільному навчальному закладі  «Червона шапочка» з 24 по 28 вересня 2018 року було проведено Тиждень Дошкілля, кожен день якого був насичений безліччю святкових дитячих розваг та різноманітних заходів, присвячених даному святу. Цілий тиждень в групі "Пташечка" не змовкав веселий сміх, гомін дітей, бо всі грали, танцювали, співали пісні. А 27 вересня діти разом з батьками потрапили до Феї-Осені, яка через диво-квітку принесла дітям багато цікавих ігор, розваг, подарунків. Діти із задоволенням провели цей тиждень, як в казці!