Наша група

30 мая в группе "Пташечка" прошел 65-й выпускной бал. В этот день коллектив детского сада и родители, со смешанными чувствами грусти и радости, провожали выпускников в школу.

Это - детство! Как его забыть?

Садик как забыть? Зайчат, Снежинок...

Будем фотографии хранить

Не скрывая искренних смешинок!

"Сьогодні, діти, ми зустрілись знову, про маленьких українців поведем розмову. Про теплий, рідний дім і вишиваночки у нім" - саме такими словами розпочалося свято Вишиванки у групі "Пташечка". Діти прийшли у святковому вбранні - вишиванках. Вихователь Висоцька Алла Олександрівна організувала для малят конкурс "Краща українська вишиванка", де діти з любовью та шанобливим ставленням розмальовували вишиванки і кожен з дітей хотів, щоб саме його вишиванка була гарною. Протягом дня діти грали, танцювали, співали українські пісні. Це свято дуже захопило діточок, бо вони справжні маленькі українці!

Із чудовим днем 8 Березня

Щирі сердечні вітання від дітей групи "Пташечка"

Всіх присутніх жінок зі святом 8 Березня привітав батько Емілії - Рудольф Георгійович,

подарувавши всім музичний сувенір.

Посиденьки під Різдво

 

Посиденьки тут у нас

Ми сюди покликали вас

Пограти, поспівати

та й Різдво зустрічати!

 

     В групі "Пташечка" відбулося Різдвяне свято. Діти з радістю співали пісні, колядки, грали в ігри. З великим задоволенням водили хороводи біля новорічної ялинки. Після веселих Різдвяних розваг на дітей чекав сюрприз, який ще більш підняв настрій малятам!

На порозі Рік Новий - добрий, світлий, чарівний!

Щастя, злагоду - усе хай до хати він несе!

    Діти групи "Пташечка" з радістю та захопленням зустрічали Новий рік! В гості на новорічне свято до малят завітали казкові герої: Сніговик, Метелиця, Дід Мороз. Діти танцювали, грали, водили хороводи, співали разом з казковими героями. Батьки були гарними помічниками і з радістю та задоволенням брали участь у конкурсах, іграх тощо. У всіх був святковий настрій. Дід Мороз привітав всіх присутніх з Новим роком й пригостив дітей солодкими подарунками.

В серебристой туче брызг

Слышен смех и детский визг.

Вторник - добрый день

Малышей зовет в бассейн.

Невелик он глубиной,

Цвет в нем неба голубой.

Так приятно в нем плескаться,

Даже трудно с ним расстаться.

Осінь золота знову к нам прийшла

і веселе свято дітям принесла! Діточки співали, грали

та чудово танцювали!