Наша група

Вас вітає група "Пташечка"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователь

Висоцька Алла Олександрівна

     Сьогодні, 22 серпня, діти старших вікових груп "Пташечка" й "Золота рибка" приємно зібралися разом у нашому спільному домі - дитячому садочку "Червона шапочка" на спортивну розвагу "У пошуках скарбів". Діти змагалися у спритності, швидкості, витривалості. Позитивний настрій і радість пригод сприяли встановленню дружніх відносин. 

30 мая в группе "Пташечка" прошел 65-й выпускной бал. В этот день коллектив детского сада и родители, со смешанными чувствами грусти и радости, провожали выпускников в школу.

Это - детство! Как его забыть?

Садик как забыть? Зайчат, Снежинок...

Будем фотографии хранить

Не скрывая искренних смешинок!

"Сьогодні, діти, ми зустрілись знову, про маленьких українців поведем розмову. Про теплий, рідний дім і вишиваночки у нім" - саме такими словами розпочалося свято Вишиванки у групі "Пташечка". Діти прийшли у святковому вбранні - вишиванках. Вихователь Висоцька Алла Олександрівна організувала для малят конкурс "Краща українська вишиванка", де діти з любовью та шанобливим ставленням розмальовували вишиванки і кожен з дітей хотів, щоб саме його вишиванка була гарною. Протягом дня діти грали, танцювали, співали українські пісні. Це свято дуже захопило діточок, бо вони справжні маленькі українці!