Наша група

                                    "Бім-бом, бом-бім

                      Був у Киці новий дім!"

 

   Саме на таку тему діти старшої групи "Золота рибка" підготували казку на новий лад для того, щоб привітати матусь зі святом весни.

    Гарно прибраний зал, вдало підібране вбрання, артистизм дітей та їх бажання працювати, принесли гарний результат.

    Казка дуже порадувала батьків та дітей.

Щиро дякуєм батькам,

що стільці придбали нам!

      Дитинство це не тільки найщасливіша і безтурботна пора життя людини. Це період найбільш інтенсивного формування особистості.

     Гра - найбільш доступний для дітей вид діяльності, спосіб переробки отриманих з навколішнього світу вражень, знань. У грі яскраво проявляються особливості мислення та уяви дитини, її емоційність, активність, розвивається потреба в спілкуванні.

     За допомогою гри діти збагачують знання про диких та свійських тварин, про зимуючих та пепелітних птахів, використовують набуті прийоми у малюванні та аплікації - ниткографію, як нетрадиційну техніку.

   Діти із задоволенням беруть участь у різних видах театралізованої діяльності, яка відбувається у процесі театралізованих ігор; вчаться будувати діалог, запам`ятовувати слова персонажів, розвивати зорову та слухову пам`ять, увагу, спостереження, образне мислення.

     В групі "Золота рибка" пройшла "Піжамна розвага". Діти познайомилися з європейськими традиціями відпочинку.

     На час пригоди малята перетворились у "піжаміків", в гості до яких завітали Фея Добрих снів та Фея Несплюха. Діти водили хороводи з казковими героями, змагались, відгадували загадки.

     Під час розваги пройшов показ піжам.Свято пройшло весело й цікаво!

    Як чудово, коли є час для радості! Радість наповнює нашу душу теплом, зігріває, розфарбовує життя, концентрує на одному моменті або об'єкті. Дуже важливо підтримувати оптимістичний настрій у себе та інших, обмінюватися щирими усмішками, теплими словами, добрими вчинками, вміти посміятися разом.         23 жовтня, у старшій групі "Золота рибка" пройшло інтегроване заняття під назвою "Є час для радості", метою якого було розширення уявлення дітей про емоцію "радість", розуміння відносності в оцінці почуттів, формування позитивних емоцій, почуття через посмішку, сприяння відкритого прояву емоцій соціально-прийнятими способами (словесними, творчими, фізичними).                          

 

   Тиждень Дошкілля в групі "Золота рибка" розпочався з доброзичливого вітання один одного! 

  Протягом тижня відбувалися цікаві подорожі  по дошкільному закладу, проводились бесіди, сюжетно-рольові ігри.

   У вівторок в гості  завітали учні з дитячої музичної школи міста з концертною програмою, присвяченою Дню Дошкілля. Діти із задоволенням слухали музичні твори, співи у виконанні школярів.

      В останній день тижня відбулися футбольні змагання, участь в яких прийняли діти старшої групи "Золота рибка" разом зі своїми батьками.

   "Вийшли грати ми в футбол і батькам забили гол!"

   Весь тиждень був цікавим, емоційно насиченим. Всі отримали велике задоволення від футбольних змагань!