Наша група

Щиро дякуєм батькам,

що стільці придбали нам!

     В групі "Золота рибка" пройшла "Піжамна розвага". Діти познайомилися з європейськими традиціями відпочинку.

     На час пригоди малята перетворились у "піжаміків", в гості до яких завітали Фея Добрих снів та Фея Несплюха. Діти водили хороводи з казковими героями, змагались, відгадували загадки.

     Під час розваги пройшов показ піжам.Свято пройшло весело й цікаво!

    Як чудово, коли є час для радості! Радість наповнює нашу душу теплом, зігріває, розфарбовує життя, концентрує на одному моменті або об'єкті. Дуже важливо підтримувати оптимістичний настрій у себе та інших, обмінюватися щирими усмішками, теплими словами, добрими вчинками, вміти посміятися разом. І сьогодні, 23 жовтня, у старшій групі "Золота рибка" пройшло інтегроване заняття під назвою "Є час для радості", метою якого було розширення уявлення дітей про емоцію "радість", розуміння відносності в оцінці почуттів, формування позитивних емоцій, почуття через посмішку, сприяння відкритого прояву емоцій соціально-прийнятими способами (словесними, творчими, фізичними).                          

 

   Тиждень Дошкілля в групі "Золота рибка" розпочався з доброзичливого вітання один одного! 

  Протягом тижня відбувалися цікаві подорожі  по дошкільному закладу, проводились бесіди, сюжетно-рольові ігри.

   У вівторок в гості  завітали учні з дитячої музичної школи міста з концертною програмою, присвяченою Дню Дошкілля. Діти із задоволенням слухали музичні твори, співи у виконанні школярів.

      В останній день тижня відбулися футбольні змагання, участь в яких прийняли діти старшої групи "Золота рибка" разом зі своїми батьками.

   "Вийшли грати ми в футбол і батькам забили гол!"

   Весь тиждень був цікавим, емоційно насиченим. Всі отримали велике задоволення від футбольних змагань!

 

      Сьогодні, 22 серпня, діти старших вікових груп "Золота рибка" й "Пташечка" приємно зібралися разом у нашому спільному домі - дитячому садочку "Червона шапочка" на спортивну розвагу "У пошуках скарбів". Діти змагалися у спритності, швидкості, витривалості. Позитивний настрій і радість пригод сприяли встановленню дружніх відносин.