Ознайомлення дошкільнят з державними святами, залучення їх до участі, сприяє формуванню в малят активної соціальної і громадської позиції, почуття гордості за свою Батьківщину.

   Напередодні Дня Незалежності, Дня Державного прапора діти старших вікових груп зібралися разом у нашому спільному домі - дитячому садочку "Червона шапочка" на спортивну розвагу "Ігри патріотів". Діти змагалися у спритності, швидкості, витривалості.

  Позитивний настрій і радість пригод сприяли встановленню дружніх відносин.

 

Хай же Мир і дружба поєднають всіх.

І дзвенить дитячий безтурботний сміх.

 

     Сьогодні, 25 липня, в гості до дітей старшого дошкільного віку завітали представники патрульної поліції, які провели бесіду з дітьми з правил безпеки дорожнього руху та поводження дітей на дорозі та у міському транспорті.

   Діти отримали чимало задоволення, спілкуючись з патрульними та відповідаючи на поставленні питання.

 Наприкінці зустрічі діти отримали змогу ознайомитися із патрульною машиною, посидіти в авто та застосувати звукові сигнали.

Вишиванка - символ Батьківщини

   І сьогодні, 17 травня, в День Вишиванки, малята дошкільного закладу "Червона шапочка" прийшли у святковому вбранні - вишиванках. Діти із задоволенням провели це свято - грали в ігри, танцювали, співали українські пісні, читали вірші. Це свято дуже захопило малят, бо вони справжні маленькі українці!

Рятувальники відвідали дитячий садочок «Червона шапочка»

Тема безпеки життя та здоров'я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому 3 березня співробітники Лисичанського  МУ ГУ ДСНС у Луганській області та патрульної поліції відвідали дитячий садочок «Червона шапочка».

Співробітники ознайомили дітей з основними правилами безпечної життєдіяльності та пояснити, що таке вогонь і яку може нести загрозу, також розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами й речовинами. Рятувальники у доступній формі розповіли дітям про небезпеку, пов’язану з водоймами взимку, первинні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

 Не зважаючи на свій малий вік, діти узнали як треба діяти під час виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. Почути про це від справжніх рятівників дітям було дуже цікаво. Вони разом повторювали номер виклику служби порятунку «101».

Рух – це здоров’я. І батьки, і ми, педагоги, закладаємо фундамент здоров'я дитини, беремо активну участь в його створенні.

З метою зміцнення та збереження здоров’я вихованців, формування фізичних вмінь та навичок, виховання стійкого інтересу до рухової активності, вироблення звички до здорового способу життя, колектив нашого закладу проводить відповідну цілеспрямовану, систематично сплановану роботу. 

І сьогодні, 28 лютого, в садочку пройшов День Здоров’я. Розпочалося свято з ранкової гімнастики, в якій взяли участь батьки з молодшої групи «Веселий півник» і старшої групи «Веселка». Після корисного сніданку діти усіх вікових груп зібралися в спортивній залі, де їх чекали Витаминка та Карлсон, які запропонували дітям вирушити у подорож по Країні Здоров’я за допомогою мнемосхем. Провівши веселу розминку, діти вирушили у подорож. На кожній станції їх чекали казкові герої: Королева здоров’я та Фея чистоти, Доктор Здоровейко і бабуся Ягуся, які приготували малюкам багато цікавих завдань. Діти грали в ігри, відгадували загадки, пробували на смак корисні овочі та фрукти.

 Всім було дуже весело, а головне цікаво. Оздоровчі заходи тільки тоді матимуть користь, коли дитина охоче виконуватиме всі призначення.

 Після закінчення спортивного свята діти пригощалися липовим чаєм та посмакували апельсинами. А головне діти отримали заряд бадьорості, енергії та настанову: «З кожною крапелькою, з кожним ковтком напою у мене потрапляє енергія і сила сонця, яка проходить крізь всі органи. З кожною хвилиною я стаю здоровішим».

Спортивні сімейні змагання під назвою «Мама, тато, я - спортивна сім'я!» пройшли 30 січня в дошкільному закладі «Червона шапочка».

Впровадження здорового способу життя, зміцнення здоров'я дітей та їх батьків, популяризація фізичної культури, зміцнення сімейних цінностей і традицій, а також спадкоємність дошкільного закладу і сім'ї - ось головні цілі і завдання заходу.

У змаганнях взяли участь 8 сімей, капітанами команд яких були наймолодші представники – діти.

Учасники зібралися позмагатися у спритності, швидкості, витривалості, а ще для того, щоб ближче познайомитися один з одним, подивитися, що можуть наші діти і що можуть їх батьки. І неважливо, хто переміг в цих змаганнях, головне, що всі відчули атмосферу свята, сердечності й доброзичливості.

Сім'ям були запропоновані різні естафети для всіх членів команд: «Розминка», «Біг в обручі», «Потрійний стрибок», «Один за всіх і всі за одного», «Вушко голки», «Веселі гонки»  та інші.

У залі відчувалася атмосфера добра і дружби, тепла і радості!

Наприкінці свята були підведені підсумки: сьогодні тих, хто програв немає, є просто кращі з кращих! Всі родини були нагороджені грамотами дошкільного закладу за активну участь в змаганнях «Тато, мама, я - спортивна сім'я» та медалями.

Нехай це тільки лише гра, але нею ми сказати хотіли: велике слово - сім'я, зберігайте її, бережіть її, немає в житті прекрасніше мети!

 

Для підвищення рівня патріотизму у дітей  в дошкільному закладі проводиться активна цілеспрямована робота. В пятницю, 19 січня, відбулися "Ігри патріотів". В змаганнях взяли участь дві команди груп "Веселка" і "Пташечка". Діти узнали, що спортсмени, які беруть участь у Олімпіських іграх - це патріоти, які прославляють своїми перемогами Батьківщину і роблять її краще. А сьогодні, 24 січня, відбулися «Козацькі змагання». Діти середнього та старшого дошкільного віку отримали знання про перших патріотів – козаків, звідки з’явилося слово «козак». Дві команди з числа хлопчиків змагалися між собою: перетягували канат, подорожували за сіллю, грали в народні ігри. Наприкінці козаки дали присягу – над усе любити рідний край, народ захищати та для нього жити. 

Наприкінці учасники отримали медалі.