Спортивні сімейні змагання під назвою «Мама, тато, я - спортивна сім'я!» пройшли 30 січня в дошкільному закладі «Червона шапочка».

Впровадження здорового способу життя, зміцнення здоров'я дітей та їх батьків, популяризація фізичної культури, зміцнення сімейних цінностей і традицій, а також спадкоємність дошкільного закладу і сім'ї - ось головні цілі і завдання заходу.

У змаганнях взяли участь 8 сімей, капітанами команд яких були наймолодші представники – діти.

Учасники зібралися позмагатися у спритності, швидкості, витривалості, а ще для того, щоб ближче познайомитися один з одним, подивитися, що можуть наші діти і що можуть їх батьки. І неважливо, хто переміг в цих змаганнях, головне, що всі відчули атмосферу свята, сердечності й доброзичливості.

Сім'ям були запропоновані різні естафети для всіх членів команд: «Розминка», «Біг в обручі», «Потрійний стрибок», «Один за всіх і всі за одного», «Вушко голки», «Веселі гонки»  та інші.

Всі змагалися із захопленням: і тата, і мами, і діти намагалися з усіх сил, а вболівальники з числа дітей груп «Золота рибка» й «Пташечка» аплодували учасникам змагань. У залі відчувалася атмосфера добра і дружби, тепла і радості!

Наприкінці свята були підведені підсумки: сьогодні тих, хто програв немає, є просто кращі з кращих! Всі родини були нагороджені грамотами дошкільного закладу за активну участь в змаганнях «Тато, мама, я - спортивна сім'я» та медалями.

Хочеться висловити щиру подяку всім батькам, які взяли участь в змаганнях та побажати здоров'я, миру і добра! Сподіваємося, що ці незабутні моменти любові, радості, тепла збережуться як можна довше!

Нехай це тільки лише гра, але нею ми сказати хотіли: велике слово - сім'я, зберігайте її, бережіть її, немає в житті прекрасніше мети!

 

Для підвищення рівня патріотизму у дітей  в дошкільному закладі проводиться активна цілеспрямована робота. В пятницю, 19 січня, відбулися "Ігри патріотів". В змаганнях взяли участь дві команди груп "Веселка" і "Пташечка". Діти узнали, що спортсмени, які беруть участь у Олімпіських іграх - це патріоти, які прославляють своїми перемогами Батьківщину і роблять її краще. А сьогодні, 24 січня, відбулися «Козацькі змагання». Діти середнього та старшого дошкільного віку отримали знання про перших патріотів – козаків, звідки з’явилося слово «козак». Дві команди з числа хлопчиків змагалися між собою: перетягували канат, подорожували за сіллю, грали в народні ігри. Наприкінці козаки дали присягу – над усе любити рідний край, народ захищати та для нього жити. 

Наприкінці учасники отримали медалі.

 

17 січня 2018 року в дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» стартували Зимові Олімпійські ігри.

Ми переконані, що формування уявлень у дітей про Олімпійські ігри  може стати частиною не тільки фізичного, але й естетичного і морального виховання дитини. Складні проблеми патріотичного виховання також можуть успішно вирішуватися через формування у дітей почуття причетності до боротьби спортсменів своєї Батьківщини на світових аренах. Саме тому постала необхідність розробки проекту про олімпійську освіту дошкільників, яка опирається в основному на традиційні ритуали Олімпійських ігор, історію олімпійських медалей, що характеризують найкращі моральні якості спортсменів: чесність, волю до перемоги, взаємовиручку.

Олімпійська освіта дозволяє нам більш ефективно організувати роботу з формування здорового способу життя дошкільників. Вона відіграє важливу роль у вдосконаленні фізичної культури дитини. Спортивні діти завжди виявляють особистісні та інтегративні якості: активність, успішність, самостійність, комунікативність, вони просто талановиті особистості. Хто знає, можливо, через кілька років хтось із наших вихованців буде прославляти наше місто  на Олімпійських іграх.

Урочисте відкриття почалося з занесення прапорів України та Олімпійського. На свято до дітей приходив Зевс – Бог неба, грому і блискавки. Маленькі богині танцювали грецький танок «Сіртакі» і добули до початку змагань священний вогонь.

Діти перенеслися до Древньої Греції, де змагалися в спритності, швидкості, сміливості.

 

Закінчився перший день Зимових Олімпійських ігор масовими грецькими таночками.

В дошкільному навчальному закладі №9 «Червона шапочка» з 25 по 29 вересня 2017 року було проведено Тиждень Дошкілля, кожен день якого був насичений безліччю святкових дитячих розваг та різноманітних заходів, присвячених даному святу.

Щоранку відбувалися святкові зустрічі малят з казковими героями, які проводили з дітьми цікаві вікторини «Впізнай цього казкового героя» та разом виконували ранкову гімнастику на свіжому повітрі. Організовано пройшла виставка дитячих робіт «Щасливі моменти сімейного відпочинку", в якій взяли участь батьки і діти всіх вікових груп.

Щодня проводились заняття та бесіди з дітьми, пов’язані з роботою всіх працівників дошкільного закладу «Хто працює в дитячому садку?, «Щоб сталося, якщо б у садочку не було дорослих?», «Мій найкращий день у дитячому садочку», «Мій улюблений садочок».

У вівторок діти середньої групи для своїх друзів інсценували казку «Теремок». Діти грали в сюжетно-рольову гру «Дитячий садок», де мали змогу побути в ролі кухарів, вихователів, муз керівника та інших працівників.

В середу, 27 вересня, всіх працівників і дітей дошкільного закладу привітали учні дитячої музичної школи №2, які подарували всім присутнім музичний концерт.

28 вересня пройшов спільний спортивний захід «Газетні чудеса», в якому приймали участь діти старшої групи «Веселка» нашого садочка і діти дитячого садка «Усмішка». Діти грали, змагались, вболівали один за одного і отримали масу позитивних емоцій

 

В п’ятницю, 29 вересня, пройшли педагогічні читання «Видатні українські педагоги про професію вихователя», виставка творчих робіт працівників дошкільного закладу «Світ моїх захоплень».