5 липня в закладі відбулося тематичне Свято Івана Купала. Діти разом з батьками розважаючись, граючись, співаючи і танцюючи показали, що ми - справжні українці, які шануємо звичаї свого українського народу і маємо добрі серця і чисті душі!

Літо… У кожної людини це слово викликає приємні асоціації. Для дітей літо – це час для реалізації мрій, активних ігор, яскравих вражень.

14 червня, у групі «Пташечка», відбулося заняття-подорож  «Екологічна стежина», де діти із задоволенням мандрували на екологічному експресі і потрапляли у пригоду на кожній зупинці, розв’язували цікаві завдання, проводили досліди разом з Лісними Феями, грали в ігри.

Подорож була цікавою, веселою, насиченою піснями, експериментами. Діти були зацікавлені такою пригодою – це отримання нових знань про природу, бажання її берегти, підвищення рівня екологічних знань батьків через спільну участь у процесі мандрування.

 

Для дітей і батьків це було справжнє свято, де діти за свої знання і вміння одержали нагороди і сюрпризи від чарівних Лісних Фей – матусь.

30 і 31 травня 2019 року в дитячому садку «Червона шапочка» пройшли випускні бали, головними героями яких були діти груп «Золота рибка» і «Пташечка».

 

Пісні, танці, веселі ігри і жарти, красива музика створили неповторну атмосферу свята - Випускного балу! Урочистий вихід випускників, слова привітання та настанови від друзів-дошкільнят, педагогів, батьків, вручення дипломів та подарунків випускникам - ці моменти викликали у присутніх і посмішки, і сльози.

 

В урочистій обстановці сім'ям вихованців були вручені подяки за активну участь в житті дошкільного закладу, допомогу у створенні затишку і комфортних умов для дітей. Батьки у відповідь висловили слова подяки і теплі побажання вихователям і всім співробітникам дошкільного закладу та подарували усім присутнім музичні попурі.

 

Сподіваємося, що випускні свята запам’ятаються нашім дітям надовго!

 

Шкода, що ми розлучаємося зі своїми улюбленими вихованцям, але двері нашого дитячого садка завжди відкриті для малят!

 

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» весь тиждень з 25 лютого по 01 березня був присвячений темі психології, який проходив під девізом «Цінуємо життя, воно прекрасне!»

У програмі Тижня психології відбулося дуже багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Кожен день проходив цікаво та насичено і мав свою тему та девіз.

Діти, батьки, працівники закладу мали можливість взяти участь у цих заходах. Всі учасники освітнього процесу щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі дня. Це сприяло створенню комфортної обстановки як для кожної дитини, так і для дорослих, позитивних емоцій, налагодженню контактів, веселого настрою.

У всіх вікових групах в понеділок, День веселкового настрою, тиждень розпочався з хвилинок гарного настрою, вітання один одного. Протягом  дня діти висловлювали свої побажання, грали в ігри «Відгадай емоцію», «Прочитай лист», в яких вчилися визначати емоції.

Цього ж дня малята подорожували по Країні мильних бульбашок та повітряних кульок, де самі майстрували з кольорового паперу бульбашки, грали, танцювали з повітряними кульками.

Не менш цікаво пройшов тренінг для дорослих «Складові гарного настрою», який підготувала практичний психолог закладу, участь в якому прийняли працівники закладу.

З понеділка батькам було запропоновано долучитися до моніторингу настрою своєї групи, де вони разом з дитиною визначали настрій та опускали відповідну фішку до «барометру настрою».

В другий день Тижня психології були розпочаті ранкові зустрічі «Дружній водограй». Діти грали в ігри «Добре-погано», «Подарунки для друга», в яких пояснювали кого вони вважають справжнім другом, згадували прислів’я про дружбу та обговорювали ситуації на тему «Як би ти вчинив?».

Закінчився День дружби спортивною розвагою «Дружні малята».

День Доброти розпочався в середу з хвилинок доброти під девізом «Де є добрі люди, там біди не буде». Діти розповідали про те, чому треба бути добрим, згадували добрих казкових героїв. Особливо яскраво малята виконували творче завдання, створивши планету із долоньок «Наша планета – планета добра!» Отже, день був добрим!

Четвер пройшов під девізом «Щастя є!» В цей день дошкільнята слухали казки «Про щастя» та «Про щасливі фарби», вирішували ситуації на тему «Щоб ти порадив?», намагалися пояснити, що таке на їх думку щастя.

В п’ятницю, День мрій, під час гри «Квітка-семіквітка» малюки складали квітку з бажань та мрій, а також фантазували, мріяли  «Як би я був чарівником», малювали свої мрії, розповідали про них, дивились мультфільм «Була у Слона мрія».

Весь тиждень пройшов вдало. Незмінними супутниками протягом всього тижня були гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки. Тиждень психології став справжнім святом для душі!