Кадровий склад дошкільного закладу

"Червона Шапочка"

 

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», адміністрація закладу приймає на роботу педагогів, які мають вищу педагогічну освіту за відповідною спеціальністю.

Всім працівникам закладу за станом здоров’я дозволено здійснювати свою діяльність.

Згідно штатного розпису в закладі затверджено 25,55 штатних одиниць. З них: завідувач, завгосп, старша медсестра, вихователь-методист (0,5), музкерівник, вчитель-логопед (0,5), практичний психолог (0,5), інструктор з фізичної культури (0,5), вихователі (7,2), помічники вихователів (4,6), 2 кухарі, прибиральник службових приміщень, двірник, робітник з обслуговування й ремонту приміщень (0,5), машиніст з прання та ремонту спецодягу (0,25), 3 сторожа.

В закладі дошкільної освіти "Червона шапочка" працюють 8 педагогів, з них 3 мають повну вищу освіту, в т.ч. практичний психолог має категорію «Спеціаліст І категорії», вчитель-логопед з категорією "Спеціаліст вищої категорії", 5 педагогів мають педагогічну освіту за відповідною спеціальністю, з них 1 вихователь має педагогічне звання «Вихователь-методист».

Керівництво закладу приділяє велику увагу створенню у кожній групі мікрогрупи за психологічною сумісністю. На основі спостережень і тестувань визначаються рівень емпатії, емоційний комфорт, професійно-індивідуальна спрямованість членів групи.

Адміністрація закладу диференційовано підходить до педагогів, створюючи всі умови для розкриття їх творчого потенціалу.

В нашому закладі є все, що складає підґрунтя зразкової діяльності закладу, бо творчу дитину може виховати лише творчий педагог.

Ми вважаємо, що специфічна особливість педагогічного колективу нашого закладу полягає в єдності майстерності висококваліфікованих вихователів і перспективних молодих спеціалістів, об’єднанні зусилля педагогічного та обслуговуючого персоналу в розвитку дитини.

Завідувач закладу Утєшева О.М. багато уваги приділяє стану соціально-психологічного мікроклімату в колективі, всіляко сприяє його покращенню.